24.
Piatok
Máj 2024
22.
Marec 2021
04:35
Zväčšiť písmo textu
Zmenšiť písmo textu
Nový design stránky!
Späť na novinky

Bol tomu skoro rok čo som mal webstránku vypnutú. Boli na to dôvody. Hneď prvý. Skúšal som či spamy, ktoré mi chodia je spôsobené touto stránkou. Očividne nie. Druhý dôvod bol, že ma predošlá práca vyčerpávala do takej miery, že som nemal chuť opravovať a ani dorábať na predchádzajúcej strane veci. Čiže došlo isté k istému a vypol som ju. Lenže prišla Covidová aférka, ja bez práce ale mal som kopu roboty s prerábaním domu. Tak som sa tu pozabudol. Prišla zima, kopa času a v tom som si spomenul, že "Ahaaa, webstránka". Za tú dobu sa udialo toľko vecí, ktoré zmenili veci vo veľkom. Rozhodol som sa mať všestranejší web. Pôvodný bol určený výhradne na fotografie, nakoľko som mal víziu začať aktívnejšie fotiť. Hlavne ľudí. To ma samozrejme neomrzelo ale nehrnul som sa do toho. 

Oprášil som funkciu články, ktorú som mal v starších verziách webu. A kedže chcem mať web živší a mať viac interkacie medzi ľudmi, tak som pridal možnosť komentovať, registráciu užívateľov, odbery noviniek.... Veľkú časť mám za sebou, no ešte to bude chcieť pár zmien a opráv ale ako vidno, je to hotovo. Úprimne som na stránku pyšný, že som dokázal konečne spraviť relatívne pekný dizajn. Sám sa musím pochváliť :)

Pevne verím, že sa bude páčiť aj tebe a hlavne ti prinesie nejaký úžitok. Takže ostaň naladený a čoskoro ďalšie zmeny na obzore! :)

Cookie na stránke
Stránka pre svoje fungovanie používa súbory Cookie, ktoré sú potrebné na správny beh. Nezbierajú sa však žiadne tvoje osobné údaje ani štatistiky, ktoré by mohli byť zneužité. Používaním stránky dávaš automaticky súhlas pre ich používanie.
Novinky e-mailom
Na tejto funkcii sa pracuje. Bude prístupné neskôr!
Nechceš aby ti unikli nové udalosti ako Novinky, články a fotografie? Stačí zadať e-mailovú adresu, na ktorú ti zašlem potvrdzovací e-mail, že si skutočne želáš zasielať novinky a si to ty. Odber je možné kedykoľvek zrušiť kliknutím v e-maile na odkaz.
Copyright © 2018 - 2021. Autor stránky, designu a obsahu: Martin Šimek.
Zdielanie obsahu je povolené. Avšak kopírovanie, upravovanie a rozširovanie obsahu (hlavne fotografií, médií) len s mojím súhlasom.